Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?Neden TEK ?

Tek İnşaat Güvenlik Ağları sürdürülebilir satış prensipleri gereği bu günü değil yarını düşenerek kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi sunar. Yılların tecrübesiyle uzmanlaşmış kemik kadrosu ile size en hızlı montajı sağlayarak zamandan kazandırır. Tek tüv süd belgeli avrupa standartlarında üretimini yaptığı güvenlik ağları ile %100 güvenlik sağlar.

  • 20 yılı aşkın tecrübe
  • Hızlı Üretim
  • Hızlı Montaj
  • Bilgisayar ortamında ön sunum
  • Uzman Personel
  • Avrupa standartlarında ürün kalitesi
  • Testlerden geçmiş sertifikalı ürün kullanımı
  • Tüv - Süd belgesi ile yeterlilik belgeleri
neden tek inşaat güvenlik filesi

Hakkımızda

Tek İnşaat Güvenlik Ağları

Türkiye 'de sektörün öncü firmalarından biri olan "TEK" her geçen gün müşteri memnuniyeti ve sektöre yatırımlarıyla büyümektedir. Öncelikli olarak sadece İstanbul 'da faaliyet gösteren Tek İnşaat Güvenlik Ağları artık tüm Türkiye 'de faaliyet göstermektedir. Avrupa standartlarında ürettiğimiz güvenlik fileleri testlerden sorunsuz çıkarak sertifikalanmış ve müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Uzun yıllardır sektörde olmanın verdiği avantaj olarakta uzman ekibi ile hızlı ve güvenli montaj sunan firmamız satış sonrası desteği ile müşterilerinin hep yanındadır.

Misyonumuz

Tek inşaat güvenlik ağları, uyguladığını her projede %100 güvenlik sağlamak amacıyla 3 aşamalı iç denetim prosödürü geliştirmiştir. Bu denetimlerden geçen ve uygulaması yapılan ürünler bizlere tekrar yeni projelerde iş olarak dönmektedir. Biz bu nedenle bir iş yaparken sadece bugünü değil yarını düşünür ve hep geleceğe yatırım yaparız. Sorunsuz işlerimiz sayesinde, dayanıklı güvenlik ağları sayesinde yarın yine bizi tercih etmenizi sağlamak bizim en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Güvenlik ağı sektörünün kalite kriterlerini belirleyici sektör lideri kuruluş olmak vizyonumuzun parçasıdır. Ayrıca güvenlik ağlarının uzmanlık gerektirmeden son kullanıcıya sunularak kolay montajlanabilmesi ile ilgili çalışmalar yapmaktayız.

Tek inşaat güvenlik ağları, güvenlik ağlarının sadece inşaatlarda değil hayatımızın her alanında bizi bir çok kazadan koruyabilen düşük maliyletli kaza önleme sistemi olduğu bilincini yaymak ve sektörün önde gelen firması olmaktır.